B37933K5120J60
EPCOSEPCOS
B37933K5120J60 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B37933K5120J60
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP CER 12PF 50V C0H 0603
Fitxak: B37933K5120J60.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
B37933K5120J60ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B37933K5120J60 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP CER 12PF 50V C0H 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 189912 pcs Datuen fitxa B37933K5120J60.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.035" (0.90mm) Tenperatura koefizientea C0H
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series B37933K
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 495-1927-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Q, Low Loss
Deskribapen zehatza 12pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0H 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 12pF