B37872K5104K060
EPCOSEPCOS
B37872K5104K060 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B37872K5104K060
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206
Fitxak: B37872K5104K060.pdf
  • Mezua
B37872K5104K060ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B37872K5104K060 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3525 pcs Datuen fitxa B37872K5104K060.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.032" (0.80mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series B37872K
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak B37872K5104K 60
B37872K5104K60
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.1µF