B32936A3105K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32936A3105K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1UF 10% 305VAC RADIAL
Fitxak: B32936A3105K000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1620 pcs
  • Mezua
B32936A3105K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32936A3105K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 1UF 10% 305VAC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 57628 pcs Datuen fitxa B32936A3105K000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 305V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.634" L x 0.472" W (41.50mm x 12.00mm) Series B32936
balorazio AEC-Q200, X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak B32936A3105K
B32936A3105K-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.476" (37.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 1µF Film Capacitor 305V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 1µF