B32934A3564K000
EPCOSEPCOS
B32934A3564K000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32934A3564K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.56UF 10% 305VAC RAD
Fitxak: B32934A3564K000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1280 pcs
  • Mezua
B32934A3564K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32934A3564K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.56UF 10% 305VAC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 103327 pcs Datuen fitxa B32934A3564K000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 305V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm) Series B32934
balorazio AEC-Q200, X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 495-4363
B32934A3564K
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.083" (27.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.748" (19.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.56µF Film Capacitor 305V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.56µF