B32933A3824K000
EPCOSEPCOS
B32933A3824K000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32933A3824K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.82UF 10% 305VAC RAD
Fitxak: B32933A3824K000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
B32933A3824K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32933A3824K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.82UF 10% 305VAC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 42391 pcs Datuen fitxa B32933A3824K000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 305V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.043" L x 0.472" W (26.50mm x 12.00mm) Series B32933
balorazio AEC-Q200, X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 495-4361
B32933A3824K
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.82µF Film Capacitor 305V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.82µF