B32932A3104K189
EPCOSEPCOS
B32932A3104K189 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32932A3104K189
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.1UF 10% 305VAC RADIAL
Fitxak: B32932A3104K189.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
B32932A3104K189ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32932A3104K189 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.1UF 10% 305VAC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 109122 pcs Datuen fitxa B32932A3104K189.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 305V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm) Series B32932
balorazio AEC-Q200, X2 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial Beste izenak 495-75769-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.1µF Film Capacitor 305V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.1µF