B32928A4206K000
EPCOSEPCOS
B32928A4206K000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32928A4206K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 20.0UF 10% 350VAC RADIA
Fitxak: B32928A4206K000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
B32928A4206K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32928A4206K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 20.0UF 10% 350VAC RADIA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3953 pcs Datuen fitxa B32928A4206K000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 650V Tentsioaren balorazioa - AC 350V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 2.264" L x 1.772" W (57.50mm x 45.00mm) Series B32928*4
balorazio X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial - 4 Leads Beste izenak 495-76662
B32928A4206K
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 2.067" (52.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 2.244" (57.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP)
Deskribapen zehatza 20µF Film Capacitor 350V 650V Polypropylene (PP) Radial - 4 Leads kapazitantzia 20µF