B32926E3335M
EPCOSEPCOS
B32926E3335M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32926E3335M
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 3.3UF 20% 305VAC RADIAL
Fitxak: B32926E3335M.pdf
  • Mezua
B32926E3335Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32926E3335M fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 3.3UF 20% 305VAC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2756 pcs Datuen fitxa B32926E3335M.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 305V
tolerantzia ±20% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.654" L x 0.472" W (42.00mm x 12.00mm) Series B32926
balorazio X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 495-3834
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.476" (37.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP)
Deskribapen zehatza 3.3µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial kapazitantzia 3.3µF