B32926C3335M000
EPCOSEPCOS
B32926C3335M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32926C3335M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 3.3UF 20% 305VAC RADIAL
Fitxak: B32926C3335M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
B32926C3335M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32926C3335M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 3.3UF 20% 305VAC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25019 pcs Datuen fitxa B32926C3335M000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 305V
tolerantzia ±20% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.634" L x 0.630" W (41.50mm x 16.00mm) Series B32926
balorazio X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 495-1893
B32926C3335M
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.476" (37.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.122" (28.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP)
Deskribapen zehatza 3.3µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial kapazitantzia 3.3µF