B32924H3475K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32924H3475K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 4.7UF 10% 305VAC RADIAL
Fitxak: B32924H3475K000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
640 pcs
  • Mezua
B32924H3475K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32924H3475K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 4.7UF 10% 305VAC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 33019 pcs Datuen fitxa B32924H3475K000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 305V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.240" L x 0.866" W (31.50mm x 22.00mm) Series B32924
balorazio AEC-Q200, X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak B32924H3475K
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.083" (27.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.437" (36.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 4.7µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 4.7µF