B32924B4225K000
EPCOSEPCOS
B32924B4225K000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32924B4225K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 2.2UF 10% 350VAC RADIAL
Fitxak: B32924B4225K000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
B32924B4225K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32924B4225K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 2.2UF 10% 350VAC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17070 pcs Datuen fitxa B32924B4225K000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 350V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.240" L x 0.827" W (31.50mm x 21.00mm) Series B32924
balorazio AEC-Q200, X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 495-75413
B32924B4225K
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.083" (27.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.220" (31.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP)
Deskribapen zehatza 2.2µF Film Capacitor 350V Polypropylene (PP) Radial kapazitantzia 2.2µF