B32923C3824K000
EPCOSEPCOS
B32923C3824K000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32923C3824K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.82UF 10% 305VAC RAD
Fitxak: B32923C3824K000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2160 pcs
  • Mezua
B32923C3824K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32923C3824K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.82UF 10% 305VAC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 401954 pcs Datuen fitxa B32923C3824K000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 305V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Series B32923 balorazio X2
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak B32923C3824K
B32923C3824K-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP) Deskribapen zehatza 0.82µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial
kapazitantzia 0.82µF eskaerak EMI, RFI Suppression