B32916A5474K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32916A5474K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.47UF 10% 530VAC RAD
Fitxak: B32916A5474K000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1620 pcs
  • Mezua
B32916A5474K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32916A5474K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.47UF 10% 530VAC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36505 pcs Datuen fitxa B32916A5474K000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 530V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.654" L x 0.472" W (42.00mm x 12.00mm) Series B32916
balorazio X1 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak B32916A5474K
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.476" (37.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.47µF Film Capacitor 530V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.47µF