B32913A4473M289
EPCOSEPCOS
B32913A4473M289 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32913A4473M289
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.047UF 20% 440VAC RAD
Fitxak:
  • Mezua
B32913A4473M289ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32913A4473M289 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.047UF 20% 440VAC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6588 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 440V
tolerantzia ±20% Bukaera PC Pins
Series B32913 balorazio X1
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.047µF Film Capacitor 440V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.047µF