B32912B4223K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32912B4223K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.022UF 10% 440VAC RAD
Fitxak: B32912B4223K000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
B32912B4223K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32912B4223K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.022UF 10% 440VAC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 126878 pcs Datuen fitxa B32912B4223K000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 440V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Series B32912 balorazio X1
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak B32912B4223K
B32912B4223K-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 0.022µF Film Capacitor 440V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 0.022µF eskaerak EMI, RFI Suppression