B32776G9156K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32776G9156K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 15UF 10% 900VDC RAD 4LD
Fitxak: B32776G9156K000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
640 pcs
  • Mezua
B32776G9156K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32776G9156K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 15UF 10% 900VDC RAD 4LD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19452 pcs Datuen fitxa B32776G9156K000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 900V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.634" L x 0.787" W (41.50mm x 20.00mm) Series B32776
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial - 4 Leads Beste izenak B32776G9156K
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.476" (37.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.555" (39.50mm)
Ezaugarriak Long Life ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 9.1 mOhms
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 15µF Film Capacitor 900V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
kapazitantzia 15µF eskaerak DC Link, DC Filtering