B32686A2473J000
EPCOSEPCOS
B32686A2473J000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32686A2473J000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.047UF 5% 2KVDC RADIAL
Fitxak: B32686A2473J000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
B32686A2473J000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32686A2473J000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.047UF 5% 2KVDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16526 pcs Datuen fitxa B32686A2473J000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 2000V (2kV) Tentsioaren balorazioa - AC 500V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.654" L x 0.630" W (42.00mm x 16.00mm) Series B32686
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 495-7286
B32686A2473J
B32686A2473J-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.476" (37.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.122" (28.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.047µF Film Capacitor 500V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.047µF