B32682A4153K000
EPCOSEPCOS
B32682A4153K000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32682A4153K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD
Fitxak: B32682A4153K000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
B32682A4153K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32682A4153K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 127592 pcs Datuen fitxa B32682A4153K000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Series B32682
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 495-7306
B32682A4153K
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 0.015µF Film Capacitor 250V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 0.015µF eskaerak DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber