B32678G3406J000
EPCOSEPCOS
B32678G3406J000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32678G3406J000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 40UF 5% 300VDC RADIAL
Fitxak: B32678G3406J000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
144 pcs
  • Mezua
B32678G3406J000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32678G3406J000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 40UF 5% 300VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9226 pcs Datuen fitxa B32678G3406J000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 300V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm) Series B32678
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak B32678G3406J
B32678G3406J-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 2.067" (52.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.772" (45.00mm)
Ezaugarriak Long Life ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.9 mOhms
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 40µF Film Capacitor 300V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 40µF eskaerak DC Link, DC Filtering