B32676E6126K000
EPCOSEPCOS
B32676E6126K000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32676E6126K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 12UF 10% 630VDC RADIAL
Fitxak: B32676E6126K000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
440 pcs
  • Mezua
B32676E6126K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32676E6126K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 12UF 10% 630VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15806 pcs Datuen fitxa B32676E6126K000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm) Series B32676
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 495-2976
B32676E6126K
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.476" (37.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.673" (42.50mm)
Ezaugarriak Long Life Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 12µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 12µF