B32674D3505J000
EPCOSEPCOS
B32674D3505J000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32674D3505J000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 5UF 5% 300VDC RADIAL
Fitxak: B32674D3505J000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1040 pcs
  • Mezua
B32674D3505J000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32674D3505J000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 5UF 5% 300VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 51806 pcs Datuen fitxa B32674D3505J000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 300V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.240" L x 0.591" W (31.50mm x 15.00mm) Series B32674
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak B32674D3505J
B32674D3505J-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.083" (27.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.965" (24.50mm)
Ezaugarriak Long Life ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 8.4 mOhms
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 5µF Film Capacitor 300V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 5µF eskaerak DC Link, DC Filtering