B32673Z6105J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32673Z6105J000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1UF 5% 630VDC RADIAL
Fitxak: B32673Z6105J000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2040 pcs
  • Mezua
B32673Z6105J000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32673Z6105J000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 1UF 5% 630VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 141806 pcs Datuen fitxa B32673Z6105J000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC 310V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.043" L x 0.433" W (26.50mm x 11.00mm) Series B32673Z
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak B32673Z6105J
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.807" (20.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 1µF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 1µF