B32672Z6564J000
EPCOSEPCOS
B32672Z6564J000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32672Z6564J000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.56UF 5% 630VDC RADIAL
Fitxak: B32672Z6564J000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1200 pcs
  • Mezua
B32672Z6564J000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32672Z6564J000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.56UF 5% 630VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 178970 pcs Datuen fitxa B32672Z6564J000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC 310V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.433" W (18.00mm x 11.00mm) Series B32672Z
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak B32672Z6564J
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.728" (18.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.56µF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.56µF