B32656S7125K566
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32656S7125K566
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1.2UF 1.25KVDC R BOX
Fitxak: B32656S7125K566.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
48 pcs
  • Mezua
B32656S7125K566ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32656S7125K566 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 1.2UF 1.25KVDC R BOX Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9990 pcs Datuen fitxa B32656S7125K566.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1250V (1.25kV) Tentsioaren balorazioa - AC 500V
tolerantzia ±10% Bukaera Screw Terminals
Tamaina / dimentsioa 1.654" L x 1.181" W (42.00mm x 30.00mm) Series B32656S
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Rectangular Box Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.945" (24.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.772" (45.00mm) Ezaugarriak Low ESL
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 4.5 mOhms Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 1.2µF Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box kapazitantzia 1.2µF