B32653A3504J000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32653A3504J000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.5UF 5% 250VDC RADIAL
Fitxak: B32653A3504J000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2520 pcs
  • Mezua
B32653A3504J000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32653A3504J000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.5UF 5% 250VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 201563 pcs Datuen fitxa B32653A3504J000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 160V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Series B32653 balorazio -
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak B32653A3504J
B32653A3504J-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 0.5µF Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 0.5µF eskaerak DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT