B32653A1962J000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32653A1962J000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 9600PF 5% 1.6KVDC RAD
Fitxak: B32653A1962J000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2880 pcs
  • Mezua
B32653A1962J000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32653A1962J000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 9600PF 5% 1.6KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 171258 pcs Datuen fitxa B32653A1962J000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1600V (1.6kV) Tentsioaren balorazioa - AC 500V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Series B32653 balorazio -
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak B32653A1962J
B32653A1962J-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 9600pF Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 9600pF eskaerak DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT