B32652A7123J289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32652A7123J289
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.012UF 5% 1.25KVDC RAD
Fitxak: B32652A7123J289.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3320 pcs
  • Mezua
B32652A7123J289ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32652A7123J289 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.012UF 5% 1.25KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 368857 pcs Datuen fitxa B32652A7123J289.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1250V (1.25kV) Tentsioaren balorazioa - AC 500V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Series B32652 balorazio -
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.012µF Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.012µF