B32652A3324J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32652A3324J000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.32UF 5% 250VDC RADIAL
Fitxak: B32652A3324J000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
B32652A3324J000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32652A3324J000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.32UF 5% 250VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 382484 pcs Datuen fitxa B32652A3324J000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 160V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Series B32652 balorazio -
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak B32652A3324J
B32652A3324J-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 0.32µF Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 0.32µF eskaerak DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber