B32652A1472J000
EPCOSEPCOS
B32652A1472J000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32652A1472J000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 4700PF 5% 1.6KVDC RAD
Fitxak: B32652A1472J000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
B32652A1472J000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32652A1472J000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 4700PF 5% 1.6KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 130930 pcs Datuen fitxa B32652A1472J000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1600V (1.6kV) Tentsioaren balorazioa - AC 500V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm) Series B32652
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 495-1369
B32652A1472J
B32652A1472J000-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 4700pF Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 4700pF