B32621A5104K000
EPCOSEPCOS
B32621A5104K000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32621A5104K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.1UF 10% 160VDC RADIAL
Fitxak: B32621A5104K000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
B32621A5104K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32621A5104K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.1UF 10% 160VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 406414 pcs Datuen fitxa B32621A5104K000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 160V Tentsioaren balorazioa - AC 90V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm) Series B32621
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak B32621A5104K
B32621A5104K-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
Deskribapen zehatza 0.1µF Film Capacitor 90V 160V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial kapazitantzia 0.1µF