B32620J0152J000
EPCOSEPCOS
B32620J0152J000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32620J0152J000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1500PF 5% 1KVDC RADIAL
Fitxak: B32620J0152J000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
B32620J0152J000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32620J0152J000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 1500PF 5% 1KVDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 443398 pcs Datuen fitxa B32620J0152J000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1000V (1kV) Tentsioaren balorazioa - AC 600V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm) Series B32620
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak B32620J 152J
B32620J152J
B32620J152J-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
Deskribapen zehatza 1500pF Film Capacitor 600V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial kapazitantzia 1500pF