B32620A6682J000
EPCOSEPCOS
B32620A6682J000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32620A6682J000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 6800PF 5% 630VDC RADIAL
Fitxak: B32620A6682J000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
B32620A6682J000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32620A6682J000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 6800PF 5% 630VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 138231 pcs Datuen fitxa B32620A6682J000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC 400V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm) Series B32620
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 495-1323
B32620A6682J
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
Deskribapen zehatza 6800pF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial kapazitantzia 6800pF