B32620A3123J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32620A3123J000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.012UF 5% 250VDC RAD
Fitxak: B32620A3123J000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
B32620A3123J000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32620A3123J000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.012UF 5% 250VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 539673 pcs Datuen fitxa B32620A3123J000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 140V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Series B32620 balorazio -
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak B32620A3123J
B32620A3123J-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Deskribapen zehatza 0.012µF Film Capacitor 140V 250V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial
kapazitantzia 0.012µF eskaerak High Pulse, DV/DT