B32614A3684J008
EPCOSEPCOS
B32614A3684J008 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32614A3684J008
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.68UF 5% 250VDC RADIAL
Fitxak: B32614A3684J008.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
B32614A3684J008ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32614A3684J008 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.68UF 5% 250VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 81173 pcs Datuen fitxa B32614A3684J008.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 160V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.240" L x 0.315" W (31.50mm x 8.00mm) Series B32614
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 495-3629
B32614A3684J 8
B32614A3684J8
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.083" (27.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.68µF Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.68µF