B32572A3684J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32572A3684J000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.68UF 5% 250VDC 2DIP
Fitxak: B32572A3684J000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1800 pcs
  • Mezua
B32572A3684J000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32572A3684J000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.68UF 5% 250VDC 2DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 152912 pcs Datuen fitxa B32572A3684J000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 160V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.650" L x 0.276" W (16.50mm x 7.00mm) Series SilverCap™ B32572
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 2-DIP Beste izenak B32572A3684J
B32572A3684J-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm)
Deskribapen zehatza 0.68µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP kapazitantzia 0.68µF