B32563J1156K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32563J1156K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 15UF 10% 100VDC 2DIP
Fitxak: B32563J1156K000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2480 pcs
  • Mezua
B32563J1156K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32563J1156K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 15UF 10% 100VDC 2DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29184 pcs Datuen fitxa B32563J1156K000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC 63V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.945" L x 0.429" W (24.00mm x 10.90mm) Series SilverCap™ B32563
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 2-DIP Beste izenak B32563J1156K
B32563J1156K-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm)
Deskribapen zehatza 15µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP kapazitantzia 15µF