B32561J8153J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32561J8153J000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.015UF 5% 630VDC 2DIP
Fitxak: B32561J8153J000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4800 pcs
  • Mezua
B32561J8153J000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32561J8153J000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.015UF 5% 630VDC 2DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 423389 pcs Datuen fitxa B32561J8153J000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC 350V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.433" L x 0.110" W (11.00mm x 2.80mm) Series SilverCap™ B32561
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 2-DIP Beste izenak B32561J8153J
B32561J8153J-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.248" (6.30mm)
Deskribapen zehatza 0.015µF Film Capacitor 350V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP kapazitantzia 0.015µF