B32560J6682J000
EPCOSEPCOS
B32560J6682J000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32560J6682J000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 6800PF 5% 400VDC 2DIP
Fitxak: B32560J6682J000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
7600 pcs
  • Mezua
B32560J6682J000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32560J6682J000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 6800PF 5% 400VDC 2DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1204203 pcs Datuen fitxa B32560J6682J000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 200V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.354" L x 0.098" W (9.00mm x 2.50mm) Series SilverCap™ B32560
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 2-DIP Beste izenak B32560J6682J
B32560J6682J-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.217" (5.50mm)
Deskribapen zehatza 6800pF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP kapazitantzia 6800pF