B32529C6163J289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32529C6163J289
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.016UF 5% 400VDC RAD
Fitxak: B32529C6163J289.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
9200 pcs
  • Mezua
B32529C6163J289ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32529C6163J289 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.016UF 5% 400VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1025420 pcs Datuen fitxa B32529C6163J289.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 200V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Series B32529 balorazio -
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Deskribapen zehatza 0.016µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapazitantzia 0.016µF