B32529C1684J189
EPCOSEPCOS
B32529C1684J189 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32529C1684J189
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.68UF 5% 100VDC RADIAL
Fitxak: B32529C1684J189.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4400 pcs
  • Mezua
B32529C1684J189ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32529C1684J189 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.68UF 5% 100VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 439653 pcs Datuen fitxa B32529C1684J189.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC 63V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.295" L x 0.236" W (7.50mm x 6.00mm) Series B32529
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Deskribapen zehatza 0.68µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
kapazitantzia 0.68µF eskaerak Automotive; EMI, RFI Suppression