B32529C1393J189
EPCOSEPCOS
B32529C1393J189 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32529C1393J189
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.039UF 5% 100VDC RAD
Fitxak: B32529C1393J189.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2800 pcs
5600 pcs
  • Mezua
B32529C1393J189ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32529C1393J189 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.039UF 5% 100VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1412264 pcs Datuen fitxa B32529C1393J189.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC 63V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Series B32529 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial
Beste izenak 495-6819-2
B32529C1393J189-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Deskribapen zehatza 0.039µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
kapazitantzia 0.039µF eskaerak Automotive; EMI, RFI Suppression