B32529C0393K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32529C0393K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.039UF 10% 63VDC RAD
Fitxak: B32529C0393K000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
B32529C0393K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32529C0393K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.039UF 10% 63VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1833052 pcs Datuen fitxa B32529C0393K000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 63V Tentsioaren balorazioa - AC 40V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Series B32529 balorazio -
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak B32529C 393K
B32529C393K
B32529C393K-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Deskribapen zehatza 0.039µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
kapazitantzia 0.039µF eskaerak Automotive; EMI, RFI Suppression