B32526T0566K000
EPCOSEPCOS
B32526T0566K000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32526T0566K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 56UF 10% 63VDC RADIAL
Fitxak: B32526T0566K000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
B32526T0566K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32526T0566K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 56UF 10% 63VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4780 pcs Datuen fitxa B32526T0566K000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 63V Tentsioaren balorazioa - AC 40V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.634" L x 0.945" W (41.50mm x 24.00mm) Series B32526
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 495-4584
B32526T0566K
B32526T566K
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.476" (37.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.591" (15.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Deskribapen zehatza 56µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Radial kapazitantzia 56µF