B32523Q6105K189
EPCOSEPCOS
B32523Q6105K189 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32523Q6105K189
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1UF 10% 400VDC RADIAL
Fitxak: B32523Q6105K189.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1600 pcs
  • Mezua
B32523Q6105K189ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32523Q6105K189 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 1UF 10% 400VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 121498 pcs Datuen fitxa B32523Q6105K189.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 200V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm) Series B32523
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Deskribapen zehatza 1µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
kapazitantzia 1µF eskaerak Automotive; EMI, RFI Suppression