B32523Q1225J189
EPCOSEPCOS
B32523Q1225J189 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32523Q1225J189
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 2.2UF 5% 100VDC RADIAL
Fitxak: B32523Q1225J189.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2800 pcs
  • Mezua
B32523Q1225J189ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32523Q1225J189 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 2.2UF 5% 100VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 108765 pcs Datuen fitxa B32523Q1225J189.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC 63V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm) Series B32523
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.591" (15.00mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Deskribapen zehatza 2.2µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
kapazitantzia 2.2µF eskaerak Automotive; EMI, RFI Suppression