B32522C0335J289
EPCOSEPCOS
B32522C0335J289 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32522C0335J289
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 3.3UF 5% 63VDC RADIAL
Fitxak: B32522C0335J289.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3840 pcs
  • Mezua
B32522C0335J289ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32522C0335J289 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 3.3UF 5% 63VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 110312 pcs Datuen fitxa B32522C0335J289.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 63V Tentsioaren balorazioa - AC 40V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm) Series B32522
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial Beste izenak B32522C 335J289
B32522C335J289
B32522C335J289-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm)
Deskribapen zehatza 3.3µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapazitantzia 3.3µF