B32520C6222K189
EPCOSEPCOS
B32520C6222K189 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32520C6222K189
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 2200PF 10% 400VDC RAD
Fitxak: B32520C6222K189.pdf
  • Mezua
B32520C6222K189ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32520C6222K189 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 2200PF 10% 400VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6314 pcs Datuen fitxa B32520C6222K189.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 200V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm) Series B32520
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.276" (7.00mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Deskribapen zehatza 2200pF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
kapazitantzia 2200pF eskaerak Automotive; EMI, RFI Suppression