B32520C3224J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32520C3224J000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.22UF 5% 250VDC RADIAL
Fitxak: B32520C3224J000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
B32520C3224J000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32520C3224J000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.22UF 5% 250VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 515232 pcs Datuen fitxa B32520C3224J000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 160V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.406" L x 0.236" W (10.30mm x 6.00mm) Series B32520
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak B32520C3224J
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm)
Deskribapen zehatza 0.22µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapazitantzia 0.22µF