B32231D8684M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32231D8684M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.68UF 20% 630VDC AXIAL
Fitxak: B32231D8684M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
B32231D8684M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32231D8684M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.68UF 20% 630VDC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 146424 pcs Datuen fitxa B32231D8684M000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC 200V
tolerantzia ±20% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.630" W, 0.394" T x 1.260" L (16.00mm, 10.00mm x 32.00mm) Series B32231
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak B32231D8684M
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Deskribapen zehatza 0.68µF Film Capacitor 200V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Axial kapazitantzia 0.68µF