B32022A3153K000
EPCOSEPCOS
B32022A3153K000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32022A3153K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.015UF 10% 1.5KVDC RAD
Fitxak: B32022A3153K000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
B32022A3153K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32022A3153K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.015UF 10% 1.5KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 306602 pcs Datuen fitxa B32022A3153K000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1500V (1.5kV) Tentsioaren balorazioa - AC 300V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm) Series B32022
balorazio Y2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak B32022A3153K
B32022A3153K-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.015µF Film Capacitor 300V 1500V (1.5kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.015µF